Arena di Verona
Verona, Italië
De Arena di Verona is na het Colosseum in Rome en het Amfitheater van Capua het derde grootste Romeinse amfitheater. Met zijn gigantische afmetingen (140 meter lang en 100 meter breed) domineert het het noordelijke deel van het Piazza Bra. De uitstekende akoestiek en de schitterende ligging maken het een ideale plaats voor operavoorstellingen.
De Arena di Verona werd gebouwd rond 30 na Christus en behoort tot de best bewaarde amfitheaters uit de Romeinse tijd. Meer dan 30.000 toeschouwers konden hier in de oudheid terecht, net als nu nog steeds. Tijdens de Renaissance werd het monument heropgericht als theater, en in 1913 begon de traditie van de opera in de Arena di Verona met een 100‐jarige productie van Giuseppe Verdi's Aida op 10 augustus 1913.
Adres
Arena di Verona, Piazza Bra 28, 37121 Verona, Italië, Zie op Google Maps
Zoekresultaten voor 'Arena di Verona'
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Romeo en Julia: Opera Festival in de Arena van Verona 2027
Verona, Arena di Verona
+ Meer data bekijken
2 h 50 min -
La Traviata: Opera Festival van de Arena van Verona 2027
Verona, Arena di Verona
+ Meer data bekijken
3 h -
Carmen op het Opera Festival van de Arena van Verona 2027
Verona, Arena di Verona
+ Meer data bekijken
3 h 45 min -
Ballet in de Arena van Verona 2027: Roberto Bolle en vrienden
Verona, Arena di Verona
1 h 30 min -
Nabucco: Opera Festival 2027 in de Arena van Verona
Verona, Arena di Verona
+ Meer data bekijken
2 h 45 min -
Jonas Kaufmann in Opera 2027 in de Arena di Verona
Verona, Arena di Verona
2 h -
-
Opera Festival van de Arena di Verona 2027: Viva Vivaldi – De vier jaargetijden
Verona, Arena di Verona
1 h 25 min -
Opera Festival van de Arena di Verona 2027: Paganini Paradise. Superlive‐concert met meeslepende beleving
Verona, Arena di Verona